Datum objave: 6. studenoga 2023.

Dan kruha u 3.b

Učenici 3. b razreda su 20. listopada 2023. obilježili Dan zahvalnosti za plodove zemlje i Svjetski dan jabuka. I ove godine su ove datume obilježili uz bogat stol prepun kruščića, peciva i kolača koje su umijesile i ispekle vrijedne ruke učenika i njihovih roditelja. Uz važnu nam namirnicu, kruh, učenici su donijeli i jabuke koje simboliziraju zdravlje. Zahvalnost za ove plodove zemlje izražavamo i tako da ne bacamo hranu. Kroz video i prezentaciju učenici su upoznati s problemom bacanja hrane te savjetima kako bacanje smanjiti ili potpuno izbjeći.

Državno natjecanje iz informatike

Učenica Ada Kelava iz 6.b razreda sudjelovala je na Državnom natjecanju iz informatike koje se održalo u Vodicama od 9. do 12. travnja 2024. Na natjecanju je osvojila fenomenalno 3.mjesto! Čestitamo Adi i njezinoj mentorici Lani Remenar, prof.