Ovdje možete pristupiti razrednoj web stranici 1. b razreda za više informacija u radu u nastavi i produženom boravku.

Ovdje možete pristupiti razrednoj web stranici 2. a razreda za više informacija u radu u nastavi i produženom boravku.

Ovdje možete pristupiti razrednoj web stranici 3. c razreda za više informacija o radu u nastavi i produženom boravku.

Međunarodni dan sreće

Učenici 4.b razreda promišljali su i obilježili Međunarodni dan sreće. "Prije nego što krenete tražiti sreću, provjerite - možda ste već sretni. Sreća je mala, obična i neupadljiva, i mnogi ju ne znaju vidjeti."         D. Radović

Božićni sajam 2023.

Na božićnom sajmu održanom 14.12.2023. koji su organizirali učenici kozmetičke i likovne grupe te 1.b i 4.a razreda, učenici , roditelji, djelatnici škole i svi ostali gosti mogli su kupiti mnogo različitih proizvoda. Među njima su bili božićni ukrasi, kalendari,...