Datum objave: 6. prosinca 2023.

Božićna humanitarna akcija “Na putu dobrote 4”

Poštovani roditelji,

i ove godine organiziramo božićnu humanitarnu akciju u suradnji sa Zakladom “Marija De Mattias”. Prikupljanje prehrambenih i higijenskih proizvoda za potrebite bismo proveli od 11. 12. do 15. 12. 2023. Proizvodi koje možete donijeti su brašno, ulje, riža, šećer, sol, tjestenina, juha u vrećici, riblja konzerva, mesna konzerva (mesni doručak), pašteta, marmelada, čaj, sok, keksi, nešto slatko za djecu, deterdžent za rublje, deterdžent za posuđe, šampon za kosu, sapun za ruke, pasta za zube/ četkica… U prilogu možete preuzeti plakat akcije.

Veseli nas što ćemo pokazati da nam je stalo i da mislimo na one kojima je naša pomoć potrebna.

“Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.”

Državno natjecanje iz informatike

Učenica Ada Kelava iz 6.b razreda sudjelovala je na Državnom natjecanju iz informatike koje se održalo u Vodicama od 9. do 12. travnja 2024. Na natjecanju je osvojila fenomenalno 3.mjesto! Čestitamo Adi i njezinoj mentorici Lani Remenar, prof.