Datum objave: 24. siječnja 2024.

Muzej grada Zagreba u posjetu trećašima

Učenici 3.a, 3.b i 3.c razreda imali su priliku ugostiti kralja Belu IV. i njegovu suprugu koji su im ispričali koja je njihova uloga u povijesti grada Zagreba, kako je izgledao život u Srednjem vijeku te su odgovorili na mnogobrojna pitanja naših trećaša. Ovaj se događaj odvio u našim učionicama zahvaljujući posjetu djelatnika Muzeja grada Zagreba. Osim kostimiranih likova, održana je i likovna radionica u kojoj su svi učenici sami izradili svoju Zlatnu bulu.

Fotografije možete pogledati u priloženoj prezentaciji.

MUZEJ GRADA ZAGREBA, autor: Ivana Stančin

Državno natjecanje iz informatike

Učenica Ada Kelava iz 6.b razreda sudjelovala je na Državnom natjecanju iz informatike koje se održalo u Vodicama od 9. do 12. travnja 2024. Na natjecanju je osvojila fenomenalno 3.mjesto! Čestitamo Adi i njezinoj mentorici Lani Remenar, prof.