Datum objave: 24. siječnja 2024.

Akcija prikupljanja starog papira

Dragi učenici, dragi roditelji,

u periodu od 29.siječnja do 16. veljače u našem će školskom dvorištu biti smješten kontejner u kojem ćemo prikupljati stari papir. Akciju vežemo uz 2. projektni dan školskog projekta “Zelena škola za zeleni planet”. Papir će nakon 16.2. biti otkupljen. Novac od prodaje starog papira bit će uložen za kupnju medonosnih biljaka za naš vrt i dvorište.

Pozivamo vas da u svojim domovima, garažama i spremištima potražite papirnate stvari koje vam zauzimaju prostor i više ih ne trebate te ih donesete u školu u navedenom periodu.

Priložena infografika pomoći će vam u selekciji papirnatih proizvoda koji se mogu otkupiti.

Unaprijed se zahvaljujemo svima koji će se odazvati akciji!