Datum objave: 6. prosinca 2023.

Božićna humanitarna akcija “Na putu dobrote 4”

Poštovani roditelji,

i ove godine organiziramo božićnu humanitarnu akciju u suradnji sa Zakladom “Marija De Mattias”. Prikupljanje prehrambenih i higijenskih proizvoda za potrebite bismo proveli od 11. 12. do 15. 12. 2023. Proizvodi koje možete donijeti su brašno, ulje, riža, šećer, sol, tjestenina, juha u vrećici, riblja konzerva, mesna konzerva (mesni doručak), pašteta, marmelada, čaj, sok, keksi, nešto slatko za djecu, deterdžent za rublje, deterdžent za posuđe, šampon za kosu, sapun za ruke, pasta za zube/ četkica… U prilogu možete preuzeti plakat akcije.

Veseli nas što ćemo pokazati da nam je stalo i da mislimo na one kojima je naša pomoć potrebna.

“Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.”