Datum objave: 6. studenoga 2023.

Dan kruha u 3.b

Učenici 3. b razreda su 20. listopada 2023. obilježili Dan zahvalnosti za plodove zemlje i Svjetski dan jabuka. I ove godine su ove datume obilježili uz bogat stol prepun kruščića, peciva i kolača koje su umijesile i ispekle vrijedne ruke učenika i njihovih roditelja. Uz važnu nam namirnicu, kruh, učenici su donijeli i jabuke koje simboliziraju zdravlje. Zahvalnost za ove plodove zemlje izražavamo i tako da ne bacamo hranu. Kroz video i prezentaciju učenici su upoznati s problemom bacanja hrane te savjetima kako bacanje smanjiti ili potpuno izbjeći.