Snimanje video spota za himnu škole

S obzirom na određene tehničke poteškoće na YouTube kanalu našeg zbora, i to točno godinu dana od snimanja spota za himnu škole, morali smo himnu ponovno postaviti na kanal, čime su svi dosadašnji pregledi i lajkovi otišli u povijest. Stoga smo odlučili ponovno vratiti ovaj stari post ne bi li vas potaknuli da je ponovno poslušate i pogledate spot, a ako vam se svidi, slobodno je možete i lajkati. :-)

Video spot za himnu škole koji je veliki školski zbor snimio u četvrtak, 13. lipnja pod redateljskom palicom naše učiteljice Sarah Gregurek postavljen je na novootvoreni YouTube kanal zbora. Poveznica je postavljena i na našoj web stranici u desnom stupcu na naslovnici (klikom na fotografiju doći ćete na YouTube kanal zbora, gdje vas čeka spot). Čestitamo našim zborašima i učiteljici Sarah na snimljenom spotu, nadamo se da će se i vama svidjeti koliko i nama. A kako je bilo na snimanju možete pogledati i u foto-galeriji, u kojoj je postavljeno nekoliko fotografija. Svima želimo ugodne ljetne praznike!

objavio: Damir Zovko   datum: 15. 7. 2019.

Dan škole 2022. - nastup Velikog zbora

Veliki zbor OŠ Davorina Trstenjaka - nastupi 2018./2019.