Natjecanje "Klokan bez granica" 2021.

Zbog epidemiološke situacije tijekom prošle školske godine, nakon nekoliko odgađanja, natjecanje „Klokan bez granica“ održano je tek 10. lipnja. Rezultate smo čekali do sredine ljetnih praznika, a nagrade i priznanja učenici će primiti tijekom ovog tjedna. Među 27 827 učenika osnovnih i srednjih škola koji su u Hrvatskoj sudjelovali na dvadesettrećem „Klokanu“ bila su i 123 učenika naše škole. Ovo je 22 najuspješnijih koji su među 10% najboljih u svojim kategorijama:

PČELICE: Marin Jura, David Cindrić, Andrija Radoš, Filip Gregorić, Toma Mikić, Laura Pezo, Linda Jelačić, Petra Antunović, Mila Čolaković

LEPTIRIĆI: Tom Rushaidat, Ada Kelava, Max Rich

ECOLIER: Nikola Lončar, Bartol Čabraja, Roman Slavica, Jakov Gornik, Niko Kojan

BENJAMIN: Božo Kelava, Helena Štengl

CADET: Karla Pogelšek, Roza Đurasek, Tonka Kelava

Posebno treba istaknuti učenika 3. razreda Marina Juru, učenika 4. razreda Toma Rushaidata i učenika 6. razreda Nikolu Lončara koji su bez pogreške riješili sve zadatke.

Čestitamo najuspješnijima, a ostalima želimo više uspjeha na Klokanu 2022.

objavio: Damir Zovko   datum: 9. 9. 2021.

Virtualni Dan škole 2021. - koncert učenika