Humanitarna izložba "Mali zmaj ide u školu"

Tijekom cijele školske godine učenici PŠ Savska su na satima likovne kulture i tijekom organiziranog vremena u produženom boravku stvorili mnoštvo predivnih likovnih radova. Za kraj školske godine, odlučili smo neke od tih radova iskoristiti kako bismo napravili dobro djelo. Svaki je učenik izabrao dva likovna rada koji su im se najviše svidjeli. Te smo radove izložili u dvorištu Učiteljskog fakulteta 13. 6. 2022. Roditelji su kupili likovne radove, a sva prikupljena sredstva namijenili smo za akciju "Mali zmaj ide u školu" kojom Udruga Mali zmaj pomaže u opremi školaraca iz socijalno ugroženih obitelji koja su često zakinuta čak i u najosnovnijim potrepštinama, poput bilježnica ili olovaka. Ovom prilikom zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima koji su podržali ovu humanitarnu prodajnu izložbu na kojoj smo prikupili 2.717,70 kn. U prilogu možete pogledati kratak video s fotografijama događaja. Nadamo se da će i ova naša akcija postati tradicijom naše škole.

objavio: Damir Zovko   datum: 29. 6. 2022.

Dan škole 2022. - nastup Velikog zbora

Veliki zbor OŠ Davorina Trstenjaka - nastupi 2018./2019.